Atlas Üniversitesi Sürekli Eğitim Programları

Herkes için Python ile Makine Öğrenmesi

Python, makine öğrenmesi alanında sürekli geliştirilen çok geniş bir kütüphane ve araçtır. Bilimsel çalışmalarda en çok tercih edilen dildir. Makine öğrenmesi yapay zekanın bir alt alanıdır ve dünya genelindeki en geniş topluluk ağına sahiptir.

Bu eğitim hakkında daha fazla;

Bilgi Almak İstiyorum

Sık Sorulan Sorular

Eğitimlerimiz programların niteliklerine göre İstanbul Atlas Üniversitesi Vadi Kampüsünde yüz yüze, online veya hibrit olarak gerçekleşmektedir.

Eğitimlere %70 katılım zorunluluğu vardır.

Talep edilen eğitim için ön kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Kayıt için gerekli belgeler;

 • Sürekli Eğitim Merkezi Kayıt Formu
 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 • Dekont (Açıklama kısmına almak istediğiniz eğitimin ismi, ad ve soyad, TC Kimlik Numarası yazılmalıdır.)

*Yukarıda belirtilen belgelere ek olarak her eğitim programı için farklı belgeler talep edilebilir. Örnek; Mezuniyet Belgesi vb.

İstanbul Atlas Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi eğitimleri için ödeme yaparken aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz;

A-BANKA YOLU İLE ÖDEME

1. Anlaşmalı olduğumuz aşağıdaki banka hesabına EFT veya Havale yoluyla “Ad-Soyad” ve “T.C.Kimlik Numarası” bilgileri açıklama kısmında mutlaka belirtilerek,

HESAP ADIBANKAŞUBE IBAN
İSTANBUL ATLAS ÜNİVERSİTESİT.İŞ BANKASIKOCAMUSTAFAPAŞATLTR390006400000111050903806

B-KREDİ KARTI İLE ÖDEME(1.000 TL’ye Kadar Tek çekim/1.000 TL ve Üstüne 3 Taksit)

1. Mali İşler biriminde*

2. odeme.atlas.edu.tr adresinden, “Ad-Soyad” ve “T.C.Kimlik Numarası” bilgileri açıklama kısmında mutlaka belirtilerek, online olarak kredi kartı ile*

1000 TL üzerinde gerçekleştirilecek ödemelerde anlaşmalı banka kredi kartlarına taksit imkânı sunulmaktadır.

Merkez tarafından açılacağı duyurularak, katılımcı kayıtları yapılan eğitim programları, eğitim programı duyurusunda ilan edilen asgari katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde Yönetim Kurulu kararı ile ertelenebilir veya iptal edilebilir. (SEM Yönergesi Madde 6)

Katılım ücreti ödenen veya ödenmeye başlanan eğitim programı başladıktan sonra ilgili programa devam etmeyen veya bu programla ilişiği kesilen katılımcıya, ödediği ücret geri ödenmez. Katılımcı, taahhüt ettiği borcun tamamını ödemekle yükümlüdür. (SEM Yönergesi Madde 8)

Uzun süreli hastalık, kaza veya aile fertlerinden birinin ölümü gibi beklenmeyen durumlar nedeniyle zorunlu devam oranının tamamlanamaması halinde, ilgili katılımcı hakkında program koordinatörünün önerisi üzerine ATLAS-SEM Yönetim Kurulu tarafından karar verilir. (SEM Yönergesi Madde 10)

Eğitimlerimizde genel olarak  herhangi bir ön şart aranmamakta olup bazı nitelikli, uzmanlık alanları içerisinde olan eğitimlerde eğitimin kapsam ve türüne göre şartlar belirtilmektedir.

Eğitim kadromuz üniversitemiz akademik birimlerinde görev yapan ve üniversitemiz dışında alanlarında uzman öğretim elemanlarından oluşmaktadır.

Kurumlardan gelen eğitim istekleri doğrultusunda özel eğitimler planlanarak ve standartları belirlenerek kurumların taleplerine göre eğitim açılabilmektedir.

Niteliğine ve kapsamına göre, belirli bir saatin üzerinde olarak planlanan ve sonunda katılımcılara değerlendirme amaçlı sınav yapılan, devam zorunluluğu olan eğitimlerde sertifika veya başarı belgesi verilmektedir. Sınav değerlendirilmesi yapılmayan, katılım zorunluluğu olan eğitimlerde katılım belgesi verilmektedir.

Genel İngilizce Kursu

İngilizce açısından daha önce hiçbir eğitim almamış veya belli bir seviyeye gelmiş katılımcıları bulundukları düzeyden alıp daha ileri boyuta taşıyarak iş yaşamlarında ve günlük hayatta yetkin bir dil kullanmaya hazırlar. Katılımcıların ilgi alanı olan ya da olmayan her türlü konu ile anlama boyutunu çok üst düzeye taşırken, kelime bilgisi ve gramer anlamındaki eksiklikler büyük oranda giderilir.

Bu eğitim hakkında daha fazla;

Bilgi Almak İstiyorum

Kurs programlarımıza katılmak istiyorsanız aşağıda bulunan "Ön Başvuru" Formumuzu doldurabilirsiniz.

ATLAS Sürekli Eğitim Merkezi
İletişim

 • Adres
  Atlas Vadi Kampüsü 2020
  Anadolu Cad. No. 40 Kağıthane İstanbul
 • Telefon
  444 34 39 | 0850 450 34 39
 • E-Posta
  sem@atlas.edu.tr