İletişim Atlası

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen, Kahramanmaraş ve 10 ilimiz etkileyen deprem ile derinden sarsıldık. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

 

 

Atlas Afet Psikolojik Destek Birimi depremden etkilenen öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimize destek olmak amacıyla faaliyetlerine başladı ve aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir. Deprem bölgesinde olan öğrencilerimiz bizimle telefon, whatsapp veya e-posta yoluyla iletişime geçebilir.

 

Whatsapp: 0850 450 34 39
Cep. Tel: 0552 046 37 80
E-posta: krizmasasi@atlas.edu.tr

 

Psikososyal desteğe ihtiyaç duyan personellerimiz ve öğrencilerimiz formu doldurarak bize ulaşabilirler. Forma ulaşmak için tıklayınız
 

 

Atlas Afet Psikoloji Destek Birimi Faaliyetleri:

 

“Depremin Psikolojik Etkileri ve Psiko-Sosyal Destek” Bilgilendirme Toplantısı

“Depremin Psikolojik Etkileri ve Psiko-Sosyal Destek” bilgilendirme toplantısı bilgilendirme toplantısı Vadi Oditoryum'da akademik ve idari personelimizin katılımıyla gerçekleşti. Açılış Konuşmasını Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Küçük'ün yaptığı toplantıda, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ayşe Ayçiçeği Dinn tarafından  Atlas Afet Psikolojik Destek Grubu faaliyet alanları anlatıldı. Ardından  Prof. Dr. Telat Gül Şendil ve Dr. Öğr. Üyesi Fatma Göral tarafından Depremin Psikolojik Etkileri ve Psiko-Sosyal Destek başlığında bilgilendirme yapıldı. 

              


Uzaktan Öğrenimde Motivasyon ve Verimliliği Artırmanın Yolları: Akademisyenlere Öneriler

23 Şubat 2023 Perşembe günü saat 14.00'da Atlas Afet Psikoloji Destek Grubu Eğitimleri 2: "Uzaktan Öğrenimde Motivasyon ve Verimliliği Artırmanın Yolları: Akademisyenlere Öneriler" eğitimi gerçekleşti. 

Psikoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ülfet UZUNKOCA tarafından online verilen eğitime akademisyenlerimiz katılım sağladı.


 Eğitimi izlemek için tıklayınız.