Atlas Vadi Kampüsü

Kampüsümüz Hakkında

Kampüs alanımız Vadi İstanbul bölgesinde yer alıyor. Taksim, Şişli, Sarıyer, Beşiktaş, Levent, Maslak gibi merkezlere kısa mesafede yer alan kampüsümüz; Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu, Vadi İstanbul ve TEM otoyoluna komşu konumda.

Atlas Üniversitesi Vadi Kampüsü, içerisinde Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi barındıran yaklaşık 110.000 m2 açık ve kapalı alan üzerinde yer alıyor. Ayrıca 75.000 m² üzerine kurulu, 400 yatak kapasiteli, modern teknoloji ile donatılmış 18 (1 hibrit) ameliyathaneye sahip uygulama ve araştırma merkezimiz 20 yıllık deneyimini öğrencilerimizle paylaşmayı bekliyor. 19 modern eğitim araştırma laboratuvarı, 2.500 m² kütüphanesi, 2 simultane çeviri odasına sahip 600 kişi kapasiteli konferans salonu, 2500 m² kafeterya alanı/sosyal caddesi ve 1000 m²’den fazla spor salonu ve açık etkinlik alanlarını öğrencilerimizin hizmetine sunacak.

Anlaşmalı Yurtlarımız

Üniversitemiz anlaşmalı yurtlarıyla öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarını desteklemekteyiz. Önümüzdeki yıllarda Üniversitemize ait yurtlarımızla öğrencilerimize daha çok konaklama olanağı sunmayı hedeflemekteyiz.

Anlaşmalı Yurtlar AcademiA Seyrantepe Erkek Öğrenci Yurdu
http://www.academiaseyrantepe.com/

AcademiA Viva Kız Öğrenci Yurdu
http://www.academiavivayurt.com/

Academia Residence Mira Kız/Erkek Öğrenci Yurdu
https://www.academiaresidence.com/

Altın Haliç Kız Öğrenci Yurdu
https://www.altinhalic.com/Bilgi İçin:
Alev GÖKSU
alev.goksu@atlas.edu.tr | 0552 046 37 80