İletişim Atlası

Korona Tedbirleri Kapsamında Güz Dönemi Online Eğitim Duyurusu

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatı olumsuz etkileyen pandemi süreci hakkında Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplantısı kararlarına göre; 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkma saatleri 13:00-16:00 olarak, kamu ve özel sektörde seyreltilmiş ve esnek çalışma sistemine uyumu ve son olarak 31 Aralık’a kadar eğitim kurumlarında eğitim ve öğretimin çevrimiçi (online) olarak gerçekleşeceği açıklanmıştır. Bu gerekçelere istinaden üniversitemiz 18 Kasım 2020 tarihli Senato toplantısında Korona tedbirleri görüşülmüş ve eğitim sürecimiz ile ilgili aşağıdaki şekilde karar alınmıştır. 

İstanbul Atlas Üniversitesi olarak pandemi süreci ile ilgili Yükseköğretim Kurulu’ndan gelecek açıklama ve yönlendirmelere açık olmak kaydıyla 23 Kasım 2020 tarihinden itibaren 2020-2021 Güz dönemi sonuna kadar; Hibrit olarak başlayan dersler online devam edecektir.

Güz dönemi final sınavları ve 2020-2021 Bahar dönemindeki süreç için yetkili kurumlar ve Yüksek Öğretim Kurulu’nun değerlendirmeleri dikkate alınarak sizlere gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.