İletişim Atlası

Radyoların Sevilen Sesleri Atlas Üniversitesinde Buluştu

Radyocular Atlas Üniversitesinde buluştu

Radyoların sevilen sesleri, 13 Şubat Dünya Radyo Günü münasebetiyle Atlas Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Yusuf Elgörmüş ve Rektör Mustafa Küçük ile bir araya geldiler, eğitime dair görüş ve öneriler sundular.

 Radyoların duayenleri ve sevilen sesleri, 13 Şubat Dünya Radyo Günü münasebetiyle Atlas Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Yusuf Elgörmüş ve Rektör Mustafa Küçük ile bir araya geldiler. Radyocular üniversite hakkında bilgi edinirlerken, eğitim ve Atlas Üniversitesine dair görüş ve öneriler sundular.

Konuşmasında üniversitenin kuruluş amacı ve vizyoner bakış açısını dile getiren Atlas Üniversitesi Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Yusuf Elgörmüş, her bir öğrenci için çok büyük sorumluluk duyduklarını ifade etti. Üniversite vizyonunun sadece mezun etmek değil, ülkeye ve dünyaya katkı sunacak öğrenciler yetiştirmek olduğunu ifade eden Yusuf Elgörmüş, Atlas Üniversitenin benimsediği kelebek etkisi felsefesini şu şekilde özetledi:

“Bir durumun başlangıç verilerindeki küçük hareketlerin, nedenli büyük sonuçlar doğuracağını bilerek ve bir kelebeğin kanadı büyüklüğündeki seçimlerimizin büyük sonuçları olacağını umut ederek, üniversite olarak “Kelebek etkisi” felsefesini benimsedik ve ona “Atlas” adını verdik” dedi.

Daha sonra söz alan Rektör Mustafa Küçük de radyocuların iletişimdeki etkisi ve özellikle insanların hayal gücüne dokunması anlamında çok önemli bir yeri olduğunu ifade etti.

Meslek hayatına radyocu olarak başlayan