TR | EN
MÜDÜRÜN MESAJI

Sevgili İstanbul Atlas Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğrencilerimiz ve Öğrenci Adaylarımız

Prof. Dr. A. Şükrü AYNACIOĞLU, MYO Müdürüİstanbul Atlas Üniversitesi Meslek Yüksekokulumuz, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında 11 program ile yeni, genç, dinamik ve enerji dolu bir kadroyla eğitim-öğretim yaşamına başladı.

Üniversitemizin vizyon, misyon ve geleceğe yönelik plan, program, Ar-Ge çalışmaları ve stratejik planlamaları doğrultusunda Yüksekokulumuzun tüm akademik ve idari çalışanlarının da aynı duygu, düşüncü, istek, şevk ve sinerjiyle siz öğrencilerimizin en yüksek teknolojik bilgiye erişmenize ve alanınızdaki en güncel bilgi ve becerileri edinmenize katkı sağlayarak ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarından emin olmanızı isterim.

Hem Üniversitemizde bulunan ileri teknolojiyle kurulmuş ve donatılmış laboratuvarlarımız hem de 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren ve sizlerin de uygulama ve stajlarınızı yapacağınız “Medicine Hospital” hastanemiz, en üst düzeyde bilgi ve becerilerle donanmanızı ve yüksek kalitede eğitim-öğretim almanızı sağlayacaktır.

Zor günler geçirdiğimiz bu 2020-2021 eğitim-öğretim yılının en verimli bir şekilde tamamlanmasını ve en kısa sürede atlatılarak, önümüzdeki yılların Üniversitemiz ve diğer tüm eğitim kurumları için daha uygun koşullar altında, daha etkin, daha verimli, daha sağlıklı ve kaygısız geçmesini dilerim.

Siz sevgili öğrencilerimizin, mesleğini seven, meslek kimliğini gururla taşıyan, şevk ve zevkle icra eden ve çalışmaktan hiç bıkmayan, hep heyecan duyan, mesleğindeki yenilikleri sürekli takip eden ve bunları uygulama fırsatlarını yaratan birer öğrencimiz ve mezunumuz olarak görmek istiyoruz.

Başta aileleriniz olmak üzere, sizlere, Yüksekokulumuz başta olmak üzere Üniversitemizin tüm çalışanlarına verdikleri emekler için, çabaları için, özverileri ve anlayışları için sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılı ve sağlık dolu günler dilerim.

Prof. Dr. A. Şükrü AYNACIOĞLU
Meslek Yüksekokulu Müdürü