Atlas Üniversitesi

Haberler

BİLGİ ATLASI

Sağlık ve Kaliteli Yaşam

Sağlık ve Kaliteli Yaşam

Üniversitemizde Temel İnsan Hakkı Olan Sağlık ve Kaliteli Yaşam Önceliklidir. Çevre, Ekonomi ve Sosyal Faktörleri Göz Önünde Bulundurarak İnsan Sağlığını Destekliyor, DSÖ İle Araştırmalara Katkı Sağlıyoruz.

Girişimcilik ve İnovasyon

Girişimcilik ve İnovasyon

Öğrencilerimizin öğrenme sürecinde araştırma yapmalarını ve deneyim kazanmalarını desteklemek amacıyla 26 adet yüksek teknolojiye sahip laboratuvarla donatılmıştır.

 İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik

İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik

Geleceğe Sağlıklı Bir Çevre Bırakmak İçin İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Çabalarımız. Artan doğal afetler, azalan su kaynakları ve canlı türlerinin tehdidi ile mücadele ediyoruz. Küresel sıcaklık artışını sınırlamak, düşük karbon ekonomisine geçmek için çabalıyoruz.

Uluslararasılaşma

Uluslararasılaşma

Atlas Üniversitesi, sadece ülkemizde değil, dünya genelinde kabul gören bir üniversite olmanın yanı sıra, mezunlarını her ülkenin çalışma ve yaşam potansiyeline sahip bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Disiplinlerarası Nitelikli Eğitim

Disiplinlerarası Nitelikli Eğitim

Atlas Üniversitesi, öğrencilerin kendi potansiyellerini keşfettikleri, disiplinler arası bir eğitim ortamı sunarak, alanında yetkin, çok yönlü bakış açısına sahip ve deneyimli mezunlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Atlas Üniversitesi

Kampüs hayatı

Üniversitemiz, öğrencilerin sosyal etkileşimini ön planda tutarak dinamik bir yaşam sağlıyor. Açık hava sinemamız ve ferah kafeterya alanımız, öğrencilere hem eğlenceli hem de bir araya gelmeyi sağlayan bir atmosfer sunarken, geniş spor salonu ve açık etkinlik alanlarımız, öğrencilerin fiziksel sağlıklarını ve takım ruhunu geliştirmelerini destekliyor. İstanbul sokağımız ise çeşitli kültürel deneyimler sunarken, öğrencilerimize kampüs hayatının ötesinde bir dünya açıyor.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Atlas Üniversitesi öğrenci toplulukları ile Vadi Kampüs sosyal hayatın içinde her zaman canlı.

Cafe ve Restorantlar

2.500 m² kafeterya alanı sosyal caddesi ve 1.000 m² ’den geniş bir alana sahip spor salonu...

Ulaşım

Servis saatler, durakları ve Toplu taşıma ile kampüsümüze ulaşım bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.