Menü

Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

Hastanemiz

İstanbul Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi 2300 m²’lik alanda 3 katlı binasında hasta odaklı yaklaşımla alanında uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeli ile hizmet sunmaktadır.

Hasta sağlığı, memnuniyeti ve kişiye özel tedavi hizmeti sunan İstanbul Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Endodonti Anabilim Dalı, Ortodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Tedavisi olmak üzere toplam 8 farklı anabilim dalında hizmet vermektedir. Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi çocuk hastalar için özel uygulamaları ve korkunun değil güvenin ve huzurun hâkim olduğu bir tedavi süreci sunmaktadır. Tüm hastalar için cerrahi müdahalelerin yapıldığı, genel anestezinin uygulanabildiği ameliyathanesi ve protez laboratuvarı mevcuttur.

İleri teknoloji ile donatılmış Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi 24 üniteli muayene alanında ileri düzey implant ve kist işlemleri için dental tomografi, panoromik ve sefalometrik röntgen cihazları ile 7’den 70’e tüm hastalarına hizmet vermektedir. Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin akademik gücünden yararlanan, hasta haklarına saygılı, teknolojik alt yapısına güvenen ve kendini sürekli yenileyen bir anlayış ile hizmet veren Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi, öğrencilerimizin de farklı vakaları deneyimleyerek kendilerini geliştirebilecekleri ve teknolojik ekipmanları kullanarak deneyim kazanacağı bir uygulama merkezi olarak konumlanmaktadır. Diş Hekimlerimize ve personelimize, gelişen teknoloji ve yenilikler doğrultusunda eğitimler planlanmakta, hasta sağlığı ve memnuniyetine olduğu kadar çalışan sağlığı ve memnuniyetine de özen gösterilmektedir.

İlk ve ortaöğretim kurumlarında öğrencilere gerçekleştirilen ağız ve diş sağlığı taramaları ile gençlerin ağız ve diş sağlığı gelişiminde kontrol sağlayarak ve yönlendirme yaparak sosyal sorumluluk alanında aktif hareket edilmektedir.

İstanbul Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi Kağıthane’de merkezi konumu ile hizmet vermektedir.