Menü

Fakülte Hakkında

Tarih boyunca hiçbir şey beşeri bilimler ve sosyal bilimler kadar statükoya meydan okumamıştır. Psikoloji, felsefe ve antropoloji gibi onları oluşturan konular bizi şüpheci olmaya ve çevremizdeki dünya hakkında sorular sormaya teşvik eder.

Aslında, beşeri ve sosyal bilimleri öğrenmek, aldığımız cevaplar kadar sorduğumuz sorularla da ilgilidir.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi öğrencisi olarak günümüz toplumuyla ilgili karmaşık sorunları keşfetmek için birçok fırsatınız olacak. Seçkin eğitim kadromuz, sizi eleştirel düşünme becerilerinizi artırmanız ve varsayımlarınızı geliştirmeniz konusunda cesaretlendirecektir. Programlarımız aracılığıyla edineceğiniz teorik bilgi ve pratik deneyim sizi kariyer beklentilerinize taşıyacaktır. İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi öğrencileri, hem yerel hem de küresel olarak insanlığa olumlu katkıda bulunma konusunda tutkuludur. Onlar dünyayı değiştirme becerileri ile mezun olurlar.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, aktarılabilir becerilere sahip çok yönlü bilim insanları yetiştiren, toplumsal ve ekonomik ihtiyaçlara dayanan, yapısal, disiplinlerarası derece programları sunar. Atlas Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi olarak destekleyici, yenilikçi bir öğrenme ortamı sunuyoruz. Öğrencilerimiz, hem derslik içindeki bağlamlarda hem de bireysel danışma oturumlarında eğitim ve araştırma kadromuzla gerçek ve yaratıcı bir ilişki içinde çalışabilecekler.

Atlas Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık , Psikoloji (Türkçe-İngilizce), İşletme İngilizce bölümleriyle öğrencilerine eğitim vermektedir.